Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Chal #1815 üzenetére

    Egy szóval sem írtam hogy áprilisba várnám tőlük csak azt hogy gyorsan kattintottam az előrendelésre mert arra számítottam hogy ugyanúgy mint az aculus webshopjába a beérkezett előrendelések száma alapján kitolják a várható időpontot.
    Teljesen egyértelmű számomra hogy rám is az augusztus vonatkozik jelenleg és az is hogy ez sem kőbevésett bármikor változhat.
    Mint írtam ha annyira fontos lenne akkor már jövő héten itt lehetne nálam csak meg kellett volna nyerni valamelyik ebay-es licitet de mivel van dk2-őm ezért nem életbevágóan sürgős.
    Főleg úgy hogy mint pár hozzászólással előbb írtam nem kicsit találom bosszantónak hogy csak az áruházukon keresztűl működik a cv1-es verzió és ott meg van ugyan free tartalom de azoknak a többsége max kipróbálásra jó a többi meg nem kicsit van túlárazva és még csak kipróblási lehetőség sincs. Ha kell a játék akkor perkálj le 60 eurót aztán vagy tetszik vagy nem.
    (itt még csak az sem játszik hogy letorrentezi az ember kipróbálja és ha tetszik akkor megveszi...)

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák