Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz Johnny_vT #9139 üzenetére

    Akkor S60/V70 R kell neked. :K Egyébként mielőtt én vettem az S80 V8-at sok mindent néztem, V10-es Audi S6, BMW M5, Merc E63 AMG főként... Audiból egyszerűen kiábrándultam, BMW-ből kb ez a kettő tetszik az M5 és M6 V10, de mindegyik horror fenntartással, gyárilag selejtes olaj körökkel, kenési rendellenességekkel, kikönyöklő hajtókarokkal, 40e kilométerenként az SMG váltó cseréje vagy felújítása.... Hát köszönöm inkább nem, nem ezt a fajta élményt keresem...

    Amit most vennék élmény szempontjából az egy Mercedes C63 AMG 507 Edition. Szívó V8, 507 paci, kovácsolt felni és dugattyúk... A Gazdag klónom mostani álma :DDD

    Egyébként tegnap ránéztem az R-es Volvókra, nem találtam semmi értelmes liciteset, pedig az évek óta dédelgetett álmunk faterral, hogy veszünk egyet, levisszük a Nürburgringre és megyünk pár kört.

    Tavaly licitáltunk párra de nem nyertünk, idén kicsit komolyabban próbáljuk, de a jelszó olcsón élményt venni, majd eladni, minél kevesebbet bukni... No meg az utolsó bakancslistás Volvómat letudni :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák