Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Hatalmasra nő a Razr 50 külső panelje

    ma A maradék helyet pedig a hátlapi bőr textúra fogja kitölteni, rendkívül elegáns és prémium megjelenést kölcsönözve a Motorola-kagyló idei alapmodelljének.

  • Senua’s Saga: Hellblade II teszt

    gp A szkizofréniától és rabszolga-kereskedőktől egyaránt szenvedő Senua újabb különleges utazásra indul, ezúttal a messzi észak ősi istenekkel és modern kegyetlenséggel teli vidékére.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peti78

    őstag

    válasz Rivaul #8354 üzenetére

    A következő történt ma. Kb. 20 percet álltam a parkolóban alapjárat+ fűtés. Pont leállítás előtt (2-3mp) furán kezdett el járni a motor. Megérkezett akit vártam (anyukám). Az autó szépen elindult, de éreztem valami furcsát. 1-2 km múlva váltáskor elkezdett rángatni, ugrált az alapjárat. Piros lámpánál üresben le is állt. Beindult, azonnal leállt. Ezt kétszer megcsinálta, majd nem állt le, de ugrált az alapjárat, erőteljesebben rángatta a karosszériát is. Hibakódot nem dobott. Váltáskor mintha kicsit megtorpant volna az autó. Az uticélunknál megálltunk, majd két óra múlva ismét elindultunk és mintha mi sem történt volna, ahogy szokott, mint biztos alapjárat, sima váltás. 2001 s60 t5 man.

    Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

Új hozzászólás Aktív témák