Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz Zsmester89 #6848 üzenetére

    Egyébként nem akartam még itt közölni, de van pár terv folyamatban S80 fronton. Ezek nem a gyári felni színek, sima metál szürke, előző tulaj csináltatta. Egyrészt ezért, másrészt mert a bal elsőn van egy apró padka nyom most hogy gumizni kell, fel is újíttatom. Van egy srác aki Porsche felniket csinál profi minőségben, hozzá kaptam ajánlást egyik ismerőstől. [link] érdemes a képeit végig nyálazni, na ő homok fújja, gyárira vissza festi, lakozza, kemencébe rá süti, kerámiázza, felgumizza (Michelin Pilot Sport 4) és házhoz hozza, ad csere kereket is addig.

    A gyári színt nehéz kikeverni, mert nem sima metál, ha nem extrém magas alumínium tartalmú festék, hogy úgy ad nagyon durva metál hatást, hogy nem látod a részecskéket, hyper chrome a neve, ezzel lesz lefújva.

    Ez az első projekt, a második váltóolaj és klíma töltés azonnal löki a hideget, de a kenő anyag szerintem kevés benne, néha halkan hallani a kompresszort, nagy csöndbe alapjáraton. Olajat meg már kifizettem, csak el kell vinni, mivel 43e-t mutat az óra nem akarta senki kicserélni, szinte könyörögnöm kell :DDD de hát 10 éves lesz lassan...

    Van még folyamatban egy 3. és 4. projekt, képeken nem látszik, de vannak parkolási nyomok a lökösökön, amit nem is értek mert radaros elöl hátul, előző tulaj, vagy bele tolattak... egy karc az A oszlopon, és egy kis apró nyomás a vezető ajtón, ezeket mind megcsináltatom.

    Utolsó projekt, hogy elviszem az F1 Wax-os sráchoz, teljes 3 lépcsős polírozásra, 2 réteg kerámia zárással, náluk festetem a fék nyergeket aranyra vagy vörösre, meg pár apróság, de ha kész lesz... :))

    Majd csak a képeket akartam felrakni 3-4 hónap múlva ha minden kész.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák