Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Weareus

    addikt

    válasz gaborbol #3600 üzenetére

    "Tehat ha jol ertem, ezt az azutot igy vetted ezzel a hibaval es most megprobalod megcsinalni, de nem tudni hogy ki javitotta mar elotte, illetve hogy mit csinaltak vele?"

    Pontosan. Még pontosabban az elektronikai hiba elhárult: tracs és abs lámpa nem világít (és nem azért, mert ki lett ütve) és működik a sebességmérő is (ami előtte szintén nem ment és ennél a típusnál az abs-től kapja a jelet. Tehát az abs-modult megcsináltuk.).
    Viszont a fékerőt meg kell néznem, de előbb féktárcsa, fékbetét csere, új fékolajfolyadék, légtelenítés. Átmozgatom a fékmunkahengereket, sokat állt az autó.

    Köszi a felajánlást, a 150 dolláros ár a 433.296 Ft-os (ejtsd: négyszázharmincháromezer kettőszáz kilencvenhat forint) árnál (amit a pécsi Volvo szervizben mondtak az abs-vezérlőre) lényegesen kedvezőbb, de nekem még mindig magas.

    Próbaképpen felhívtam a Wolksvagenéket a pécsi Diósi úton (mivel a Pelcz autóüvegnél volt a vas szélvédőcserén, ez meg ott van mellette), hogy mennyi lenne a munkadíja négy féktárcsa + fékbetét cserének.
    Telefonba ilyet szól: "hmm, tengelyenként másfél óra, az 38.500 Ft + áfa, de ebben már benne van egy fékpados mérés".
    Anyád csipája.

    "Ha az ABS lampa nem jott vissza es a kilomerora is mukodik akkor lehet,hogy a javitas sikeres volt es a hiba mashol lesz?"

    Én is erre hajazok.

    [ Szerkesztve ]

    Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Új hozzászólás Aktív témák