Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LZs?!

    aktív tag

    válasz HussarF #4378 üzenetére

    Ez után megkérdezném, hogy vakon hogy kaptál jogsit ( ;] )

    Szánalomból...ugyan látták rajtam, hogy teljesen reménytelen vagyok, de legalább valamennyire szimpatikus. :B

    De nem akartam belegázolni az érzésekbe, sz'al mea culpa. Ez természetesen szubjektív, de számomra a 159 egyszerűen túl visszafogott, sehol sincsenek idomok, ívek...legalább minimális céltalan harsányság. Ahogy a giccs avultat el leggyorsabban, úgy a markánsság hiánya öregít leginkább.

    Az akkori tervezői filozófia kicsit olybá tűnik, mintha Giorgio-val közölték volna, hogy fogja a már ráncfelvarrott 156-ost (szvsz visszalépés) és addig gyúrmázzon még vele, amíg kicsit darabosabb, 'passatosabb' lesz...majd szerencsétlen Giorgio ezek után minden ebből fakadó frusztrációját szegény Brera-n vezette le.

    A Giulietta-val ismét tudtak szépet alkotni (bár amikor nézegettem/próbálgattam, egyszerűen nem tudtam elszakadni az érzéstől, miszerint 'csak' egy kikent Bravo; egyébként MiTo kapcsán már a képeken végignézve a saját GP-met láttam visszaköszönni belülről, külsőre meg csak simán 'gnóm', így már a legelején dobtam még a gondolatát is...), majd most a Giulia-t megint sikerült markánsra csinálni, ugyanakkor valahogy sikítva köszön vissza a hármas BMW a formájából.

    A szervizinfokat köszönöm!

    Tehát Szatyi a Szatmári szerviz; Amore-n már láttam a nevét többször... Hétfő reggel beköszönök hozzájuk, kb. 5km-re vannak.

    A Csörgő szerviz tőlem 110km / 1.5 órára van, így a Topolinoval együtt egyelőre B/C tervnek könyvelem el.

    [ Szerkesztve ]

    Nevermind...

Új hozzászólás Aktív témák