Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Win-T

    senior tag

    válasz spiderjoe111 #46233 üzenetére

    Én használom már pár éve, korábban Thrustmaster T150 volt rajta, most szereltem rá a hétvégén a Fanatec CSL DD-t. Teljesen elégedett vagyok vele, de nyilván egy fix állvány nyomába nem érhet stabilitás szempontjából. Oldalirányban meglepően stabil, de függőlegesen tud bólogatni a rá szerelt eszköz azért, viszont ez játék közben nem zavaró. Azt meg külön szeretem, mikor izomból rámész a rázókőre vagy valami esemény van akkor az FFB rezgését az egész állványon érzed. :)
    Viszont most, hogy a CSL DD ráment, nagyon oda kell rá figyelni, mert az azért nehezebb a korábbi kormánynál és annyira előre került a súlypontja, hogy ha kap egy kis lökést akkor rögtön orra akar bukni az egész állvány.
    A pedáltartója a leggyengébb rész szerintem. Az elcsúszást megakadályozza, de rácsavarozni nem lehet a pedált, az a tépőzáras feszítő nekem meg mindig láb alatt van, sokszor zavar és a verseny hevében gyakran le is lökdösöm és vissza kell igazgatni. Emellett ha komolyabb, kemény loadcelles féket használsz és izomból beletaposol akkor hajlamos a csuklópontnál elemelkedni ami meg tudja viccelni az embert. Egyszerűbb potis vagy gyengére állított loadcellnél semmi gond nincs vele.
    Ami még negatívum - de ez lehet csak nálam probléma, hogy kissé görnyedős tesstartásban ül az ember, másfél-két óra után nekem már érezhetően fáj a derekam benne (de ez már lehet a kor miatt inkább), szóval endurance futamokra ne ebben nevezz. :)

Új hozzászólás Aktív témák