Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • speed471

    aktív tag

    válasz Csavez™ #40007 üzenetére

    Rendben csak ebben nem vagyok jártas...
    De viszont itt akkor bukott az a elmélet hogy egy márkából legyen minden mert összedugható, és a végén 1db usb....

    Amúgy meg néztem róla videókat és elég komoly, nagyon sok állíthatóság van benne érdemes megnézni, ezért is tértem be ide, vélemények infók beszélgetés stb. :)
    Várom a javaslatokat kézifékre! Ne jöjjön senki avval hogy a google a barátom, mert annyi erővel nem kellene itt témázni :R
    De meg hallgatok nagyon szívesen kormányban más márkát, illetve elég kevés az infó a logitech g923-ról azt is ki lehetne vesézni, mert ugyan van itt róla leírás meg beszélgetések de elég gyenge.
    Arról sem illik írni hogy nem nagy változás a g29, mert ár érték arányban szerintem nem olyan rossz és a loginál is működig a bele dugok mindent dolog a kéziféket leszámítva.
    A kormány fogása minősége magáért beszél, nekem nincs bajom a pedálokkal sem.
    Van egy olyan sanszom hogy a Thrustmastert, illetve a Fanatec-et, sem lenne olyan egyszerű beállítani, legalább is eddig ez jön le abból amiket olvastam.
    És nagyon sok múlik a driveren! Melyiknek a legkifinomultabb pl a drivere?

    [ Szerkesztve ]

    Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

Új hozzászólás Aktív témák