Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shad0w

    senior tag

    válasz neilszab #2803 üzenetére

    Ejj, te olyan meggyőző érveket tudol mondani, hogy csak na. Lehet hogy jövő hétre be is rendelek egyet :DDD . Megnéztem az RBR-t, lehetetlen vezetni bill-el tehát akkor biztos vmi jó szimulátor... :) . Meg az árát is megnéztem neten, 2000 Ft pedig nem is sok, és tekintve hogy azok a játékok amiket felsoroltál nem mai darabok, nem hiszem, hogy bármelyik is meghaladná a lélektani 5000-et.

    bodom87: megnéztem a ph apróhirdetéseket, és pont Debrecenben árulnak egy átalakított DFP-t 20 ezerért. Sztm ha megkeresed az eladót biztos megtudtok beszélni egy próbát és ha akkor nem tetszik akkor vehetsz még Force EX-et, bár arról itt a fórumban sokan mondták, hogy gyári hibás és bizonyos szögben tartva megcsúsznak a fogaskerekek és akkor heló force feedback, viszont volt hozzá leírás, hogyan kell átalakítgatni, hogy ne csússzanak a fogaskerekek és elvileg garanciát sem vesztesz mert nincs benne semmilyen matrica, vagy olyan cucc ami ezt jelezné a szervizben (csak pár tartólapot kell meghajlítani, meg betenni egykét alátétet, ezek észrevétlenül visszacsinálhatóak ha az embernek mégiscsak szervizbe kéne vinnie). De én ha veszek, akkor DFP-t fogok venni a 900 fokos elfordulás miatt.

Új hozzászólás Aktív témák