Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kulfoldi

    aktív tag

    válasz PaJa1 #960 üzenetére

    En meg csak asszem az IC B-t csinalom, tegnap kezdtem ujra a licenceket, rajottem ugyanis, hogy kocsikat lehet vele szerezni. :)

    33-at probaltam idaig, 30 arany 3 ezust. Volt amivel kurva sokat szivtam. Ilyen volt az FT86os is.

    Spoiler! Az Aston megvan konnyeden. Ott szamolni kell a csikokat kozepen es abbol szamolgatni vissza mikor fekezz, es ugy meglesz szep lassan.

    Spoiler! Az FT86 az meg nekem is szopas volt, sokaig 6 ezred hianyzott csak. Aztan mentem egy 18.384-et asszem. :DDD Itt ugye az a lenyeg, hogy kozel kell menni a bolyakhoz amennyire csak lehet, hogy minel kisebb kormanyzas kelljen, a kormanyzasok hirtelenek es pontosak legyenek, az elso harom vagy 4 bolyat lehet teligazon utana pedig beallni a gazzal egy olyan felgazszerure. A lenyeg, hogy egy tempoban kell vegigmenni a maradekon, kiveve az utolso ahol meg teligaz, mert ugye jon mar az egyenes. De ha a Miniset meg tudtad csinalni akkor ez is menni fog.

    Nekem a Suhamer kanyarral van gondom, meg a 2 hajtus Nissan Fairladyssel, meg a Ferrarival mikor Londonban mindenki meg kell elozni 2 kor alatt. Ezek csak ezustre mentek idaig. Na majd ma ejjel hatha. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák