Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • heihachi

    addikt

    válasz kulfoldi #839 üzenetére

    Irigyellek, hogy így megtaláltad a számításod a játékban. Én 5 napja elő sem vettem, ha autókázni akarok, akkor másik játékkal játszok. Egyszerűen nem érzem, hogy nekem ezt nyomatni kéne, és csinálni, csinálni, haladni előre, pedig időm az bőven lenne rá. Néha csinálom egymás után a nulla kihívást jelentő versenyeket, de pár verseny után egyszerűen eddig is meguntam a nulla izgalom miatt, de most meg már mondom, elő sem veszem. Én sokat Forza3-aztam, és abban sok hibát láttam, ami a versenyekre vonatkozó koncepciót illeti, és korábban írtam is valamelyik topikba, hogy elsősorban azt várom, hogy ezeknek itt nyoma se legyen. Hát nem jött be, itt ugyan azok a hibák megvannak, sőt, van még azokon kívül is. Főleg emiatt egy hét alatt untam rá. Egyszerűen a tuning és setupnak a világon semmi értelme, pedig azzal jól le tudná magát foglalni az ember, de anélkül is simán verem itt az elején az ellenfeleket, akkor minek görcsöljek vele (meg hát ugye nincs is meg hozzá minden eszköz, pl. rendes telemetria adatok). Time trialozni nem tudok, mert nincs leaderboard. Az online versenyek sosem érdekeltek igazán más autós játékban sem, csak barátok ellen szerettem online játszani, nagy ritkán játszottam csak idegenek ellen, ha éppen egy autót akartam mások ellen tesztelni. Semmilyen online közösségépítő funkció nincs a játékban, amivel le tudnám magam foglalni (pl setupok, autók, tuningok eladása-vétele). Elkezdte a licenszeket csinálni, de hát tp meg pénz alig ár érte, meg ugye semmiere nem jók a licenszek, szóval azt is abba hagytam. A special eventsben egy két event jó volt, de abból sem láttam mindegyiket túl értelmesnek.
    Szóval az én GT5 pályafutásom lassan a végéhez közeledik. A vezetés részét jól kidolgozták, de a játék részét nagyon kidolgozatlannak tartom.

    Most ezt ne vegye senki fikázásnak, csak tényleg, ilyen még nem fordult elő velem, hogy 5 napja itthon vagyok, és egy percre nem vettem elő az éppen aktuális, legújabb autós játékomat. Ennyire nem fogott meg, pedig csak emiatt vettem meg a PS3-at, nincs is más játékom rá.

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Új hozzászólás Aktív témák