Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sir Pocok

    őstag

    válasz Disk4mat #102845 üzenetére

    Lehet azt mondani, hogy vamzerkedés de az ilyeneket sorban nyomnám fel a rendőrségen.
    Az a baj, hogy az ilyeneket máshogy nem lehet megrendszabályozni, de távol álljon tőlem az önkéntes rendőrösködés.

    Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

  • hellboy

    csendes tag

    válasz Disk4mat #102845 üzenetére

    Hát alábbi egy videója odavágott, nem tudom mivel tereljem vissza a gondolataimat. Nem tudjátok hol lehet szerződést kötni az 5D-be
    való belépésre halál nélkül? Csak ennek tudatában nyugodhatok meg. :))

    Szemezgettem a videójából, az "ÚGY HOGY" a kedvence kb 30x használja.

    "és fogok (hogy ha a politika engedi) tudományosan nagyteremben előadást is tartani"
    végignézve az mondanám: ááá kösz nem kell

    "új jó híreket is, 1 hónapja zátonyra akadt a kicsike ... nem az történt amit a média bemutatott, hanem egy csomó gyereket mentettek ki kontérnerekből"
    "ideje volt nem csak a teherhajót, hanem a céget is magát lekapcsolni,
    ÚGY HOGY az Evergreen
    az már valósznű mint márka nem nagyon fog futni a továbbiakban"
    Lehet lemaradtam egy ilyen hírről, tényleg gyerekeket csempésztek az Evergreen-el? :))

    "ha most megnézem az 3. dimenzóból az 5.-be történő emelkedési folyamatokat ...
    jelenleg az a létszámú ember ami összegyült NEM elég ahhoz hogy a 3. dimenzióból ez a végleges felébredési folyamat átfordítsa a bolygót a teljes 5. dimenzióba"
    [link]
    "ők úgymond el szeretnék pusztitani a felszini populációt, és megszeretnék tartni
    a bolygót maguknak mint rabszolga bolygót, hiszen innen már elmenni nem tudnak
    mert a galaxist kipucolták"
    Sosem fogom megtudni kik és hogy pucolták a galaxist :) talán egy takrító brigád
    ha meg a háttérhatalom, akkor miért itt a földön bénáznak egy egész galaxis nem volt elég nekik?

    "nem biztos mert ha a 3D-ből az 5D-be sikerül egyből átfordulni, akkor nem kell hogy levessük a testünket"

    "nagyon sok csoport alakult, nagyon sok új találmány van, szabad energián alapuló technikáknak a szabadalma is gyakrolatilag már itt van"
    Mire gondolt a költő? Esetleg pár link a video leírásában segítene

    "az ébredettebb embereknek nem kell megnéznie"
    [link]

    "oltás igazolás sehol a világon nincsen máshol és szerintem nem is lesz"
    Ha Németországban van jelenleg május 7.-én nem értesült az EU terveiről?
    [link]
    "ha lenne is igazából igazálás akkor semmiképpen sem papír
    vagy kártya formájú lenne, hanem mindenképpen valmi mobil alapú applikáció"

    [link]
    "kb mint egy vonalkód fel vagyunk vezetve a tőzsdére és aki beoltatja magát azoknak az embereknek a biometrikus azonosítói is fel lesznek vezetve úgymond a tőzsdére"
    Szóval ahogy Vágási Feri belépett az internetbe, már én is fel vagyok vezetve a tőzsdére. Megnyugodtam, csak nehogy shortoljanak :))

    "DARPA tervezett egy olyan kisérletett az 5G-vel hogy ezek az emberek tudnak kapcsolódni a felhőhöz"
    "Ezt a beléjük jutatott nanoszálakkal érik el, amiket lehet programozni elektromosan ingerelni"
    "ÚGY HOGY az egész internetet erre találták ki hogy ezt megvalósítsák"
    A wiki szerint az internet 1969-ben jött létre az ARPANET-el, akkor talán még nem volt mobil 5G.

    "egyre több olyan dolog lát napvilágot igazából az alternatív média felületeken is
    (nyugodtan utána nézhet bárki), ami hát úgy mond észbontó"
    Mire gondolt a költő? Esetleg pár link a video leírásában segítene

    "sok irodában megfordulok... Gondolom megbízhatóak"

Új hozzászólás Aktív témák