Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz #20749568 #99256 üzenetére

    Ez a nyilatkozat, hogy "az nekünk márpedig jár", az igenis kihozott a béketűrésből.

    Irigylésre méltó, ha ilyen dolgok hoznak ki a békatűrésből! :)

    most konkréten a nyugdíjasokat kijelöljük mint első osztályú állampolgár, akinek vannak alapjogai. Mindenki másnak meg nincsenek.

    Ez logikai alapon gáz nagyon, mivel nem a nyugdíjasok lettek kijelölve, hanem mindenki más kap kevesebb jogokat. Tudtommal a nyugdíjas nem kap az alaphoz képest többlet jogosítványokat, csak azt, ami alkotmányosan megilleti.

    Naív? Én? Ugyan. Pontosan tudom, hogy ezek olyan kérdések aminél teljesen mindegy, hogy éppen ki ül a volánnál. Ugyanolyan elbaszott szar marad az egész.

    Kb pontosan így, de legalább szabadon mérgelődhecc és ez nagyon jó, nem? De! :D

    Nyugger még lehetek, állami nyugdíjam nem lesz. Ami oké, mert felkészülünk rá.

    Lehetni éppen lehetsz, persze, ott még talán minimális esélyed megvan rá. Max 40 év múlva a saria nem fog nyugdíjat fizetni. Egyébként anno én is magánnyuger és önkéntes nyuggerpénztári tag voltam. Ma is az lennék, hiába presszionálták a népet, hogy lépjen vissza.

    mennyé' be az ólajtón és ne gyere ki - Látóasszony topikot visszakaphatnám?

Új hozzászólás Aktív témák