Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz daneel_hu #95343 üzenetére

    Már nem emlékszem, hogy hol olvastam, de nemrég írták brit vagy amerikai tudósok, hogy a Szputnyik V egy "okos" vakcina és nagyon jónak, erősnek bizonyul, de a német oltóbizottság elnöke is dicsérte [link]
    Egyébként az ok a politika és az erős reklámkampány. Minden, még a pletyka is kampánynak minősül. A Szputnyiktól pont, hogy nem féltem, a kínait kevésbé vállaltam volna be, de úgy vagyok vele, hogy most kb. mindegy csak legyünk túl rajta aztán amikor már nyugisabb a dolog és talán felmerül, hogy újabb oltás "erősebbé tesz" akkor el lehet gondolkodni, hogy mit is kérjek vagy addigra már kb. mindegy lesz csak oltsanak esetleg ennyi volt. Nem az kéne legyen a szempont, hogy milyet hanem, hogy kapjak-e vagy sem, a doki meg eldönti, hogy nekem melyik a jó/jobb. A gyereknél sem kérdeztem meg, hogy milyen márkájú bárányhimlő vagy most HPV elleni oltást kap, a lényeg, hogy kapjon.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák