Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz b. #59 üzenetére

    Óóó, dehogynem van köze!
    Nekem meg büntetés lenne az Avatar 2-t egyáltalán megnézni. 🤮Nem is értem, emberek azt hogy bírják megnézni. Még az Interstellar kb. OK, de az Avatar!...
    @Gicz
    Hibás érvelés. A végeredmény minden esetben azonos. A kedvenc számom egy Sokol rádión is a kedvenc számom marad. A Balaton akkor is Balaton, ha gyalog mész, sőt, a hosszú utazás talán előnyösebb is. (A hi-fi-t meg hagyjuk is. Kevés kivétellel az összes hifis lázálmokat kergető palimadár, akik mindent hajlandók elhinni, ha megfelelő guru mondja, közben meg alap audiótechnikai dolgokkal sincsenek tisztában, csak szerelmesek a rendszerükbe... :U )
    Én az OLED-et valószínűleg kihagyom az életemből, megvárok egy életképesebb és tartósabb technológiát. Mert ugye még mindig hajlamos beégni, bármennyibe is kerül. Itt is említette valaki. És tudom, hogy vannak beépített technológiák, amik a hatást csökkentik, de nem küszöbölik ki teljesen, tehát benne van a technológiában, hogy ez megtörténhet. Tehát, kösz nem. Szerintem mire új TV kell majd nekem, addigra emberi áron lesz microled, vagy lézer. Akkor már ezerszer inkább valamelyik ezek közül. Az oled jó telefonra, amit amúgy is néhány évig használsz, aztán lecserélsz, annyit "kibír".

    [ Szerkesztve ]

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák