Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz Sickboy25 #57172 üzenetére

    jaja, vágom, de ide most valaki olyan kell, aki emberileg képes a csodára, nem is annyira edzőként. én nagyon csípem slomkát, a higgadtságát, a kimértségét és a schalkéval és a hannoverrel is szép eredményeket ért el. viszont slomka a lehető legszarabbkor vette át ezt a csapatot. igaz, állás nélkül volt, és biztos dolgozni is szeretett volna, pénz is, kihívás, teljesen megértem. én is vállaltam volna a helyében. mert ha a hamburg kitör a szarból, akkor ott nagy dolgok történhetnek, az a stadion, az a város egy kisebb csoda. aki egyszer ott járt, mind ezt mondja, az összes ismerősöm, pedig ők csak napokat töltöttek ott. káosz klubként is a varázs örök.
    ide valaki olyan edző kell, aki egy állat, elmebeteg tud lenni, üvölteni torka szakadtából, de egyben a falak mögött kiváló pedagógus is, empatikus, beletudja magát helyezni a játékosok életébe és helyzetébe. klopp, tuchel ilyenek, szétpattan a halántékukon az ér meccs alatt is, ide olyan kell, aki meghal ezért a klubért és a játékosokért, ha kell. a város képes magával rántani, olyan média és tábor van, ami kevés helyen máshol, hogy ennyi szar után is képesek teltházas meccsekre. doll egyébként megmondta, hogy ha hamburgba kerülne, 24/7 dolgozna, de karakterben nem látom azt benne, amit kloppoban és tuchelben. nekünk most tuchel kellene pont azért mert egy állat, fiatal és képes talán magával rántani végre ezt a csapatot, ki az apátiából és a bizalomhiányból. olyan impulzusokra van szükség, amit csak ilyen emberek képesek megadni, mert ők tudják miről szól ez az egész..
    mocskosul nehéz szezon lesz, hiába rendeződik a háttér a klubban végre (közben készül az új és újra gondolt utánpótlás centrum is egy másik adakozó vállalkozó hsv őrült építő vállalat tulajdonos hozzájárulásával), szóval haladnak lassan a dolgok, most az a legfontosabb, hogy egy 10-14. hely közötti év végi eredmény meglegyen.
    és ahogy viharhozo is írja, tuchel simán mondhat nemet az egészre, mert látja, tudja, hogy a hamburg őt is bedarálhatja (semmi garancia, hogy nem így lenne) és egyszerűen nem akar részese lenni. pénz lenne, nem gond, ugyanis kühne ad pénzt ha kell (szerintem elég rondán, de megmondta már slomka felvételekor tavaly, hogy nem sokra tartja) és másik edzőt szeretne, ebben biztos vagyok, tehát tuchel szerződtetésére nem lesz gond a pénz. ugyanakkor a schalkét is egyre többet hozzák szóba tuchellel és a schalke a cl-ben játszik, ami miatt tuchel könnyen lehet, hogy rábólint a felkérésre, ha kellert kidobják a schalkénál. tuchel viszont szíve szerint ügye kihagyná a szezont, pihenni akar, ez az eredeti felállása. a rulettkerék forog tovább, senki sem tudja, hogy a schalke menedzsment hol tart tuchelnél és hogy beiersdorfer is milyen viszonyban van már tuchellel...
    ha nem tuchel lesz, akkor passz, egyetlen hasonlóan kőkemény, karakteres és vadbarom edzőt nem tudok mondani hirtelen. bízom kühne pénzében és fanatizmusában a klub iránt, bízom benne, hogy beisersdorfer képes tuchelt megfogni és abban, hogy tuchel valóban egy igazi állat és képes 19-re lapot húzni és bevállalja ezt az őrült bandát. lehet, hogy a schalkéval a bundásban és cl-ben is jól zárna, egyértelműen könnyebb és messze jobb ott a játékos állomány is, rendezett a háttér és a schalke is hatalmas klub, nagy múlttal..
    de hamburg, ez egy külön világ az összes közül, csak egy ilyen van és azt remélem, hogy ezzel abszolút tisztában van és kellően elborult hozzá és kaján vigyorral azt mondja, hogy erre van szüksége, mert itt aztán tényleg meglehet őrülni, a szó jó értelmében is. vannak emberek akik a stressz alatt teljesítenek a legjobban és a legjobban pörögnek és imádják a feszültséget, lételemük. na ilyen ember kell ide, és tuchel, klopp ilyenek. ilyen kategóriás ember képes szerintem itt végre arra, hogy rendeződjön a helyzet idővel.
    addig is kapunk egy irdatlanul nagy meg egy talán kevésbé nagy vereséget még a nyakunkba :( :DDD

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák