Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #129932 üzenetére

    Ja, ez a tegnapi egy bánat volt, olyan ideges voltam, hogy ma borzasztó fejfájásra ébredtem.
    Kalinic.... :DDD 3 méterről nem illik ha fekszik a kapus. :DDD :O A mesterlövész, ha megkérik hogy legalább a fejét verje be akkor is melléfejel.
    Eljött a nap amikor kéne vissza Schick. :))
    Kluivert hurka, még mindig érzem benne, hogy apu neve miatt ő már sztár.
    Tehetséges, de így a világ pélóján soha nem fogja kiadni neki ez a karrier.
    Cristante... gyáááhhááá, ez a pali, hát már a tekintete elárulja, csak nézd meg. Ha még kapkodna és azért húz rosszat, de nem, körülményes és jól megfontoltan qr el mindent. :DDD Amikor nyolc hektáron egy tehénlepény van, de megtalálja!
    Florenzit mint jobb bekk el kell felejteni! Bolondok! Hát ide nem új szélsőt kell igazolni Zani sérülése miatt! Hahó! Ale mehet fel! Szélső védőt kell igazolni, he! Capisci?
    Na meg csatárt, egy olyan stabil, termékeny félét, olyan kb 20 gólosat, erőteljeset de mégis legyen atletikus.
    Kolarov is egyre gyengébben nyomja hátul.
    Na de lenne egy ötletem, Flo, Kolarov szélső támadó, Fazio csatár! Meg kell próbálni, mert Fazio is erős magas erőset lő.
    Veretout és Diawara a pozitívum, de utóbbinak levált a porc a térdében, így 6 hét out.
    ---- ----
    (#129958) vond : Szerencse, hogy nekem csak a Róma van... MU és Róma... :D :D :((( A gyógyszertár meg üres. :DDD :O
    Laziot megverjük és minden oké! :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák