Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz adalbert1 #121 üzenetére

    én most racionalizáltam és pl disney-t egyelőre nem hosszabbítom a lejáró éves előfizetése után. Appletv-t is lemondtam - azon néha bérlek egy ezresért újabb filmet, ami még nincs fenn streamingen. Meg netflixet visszavettem fhd-ra, mert a projektorom úgyis annyit tud. A hbo maxomat a yettel dobta le az általuk megszüntetet régi előfizetéssel.

    A prime, skyshowtime egy-egy ezresét elfér és peresze youtube premium. Ja meg van még curiositystream/nebula éves.

    Hiába ez a nagy választék, de a kínálat nagyrésze egy kaptafa, ugyanazoknak a klónja 95%-ban. Van hogy semmit nem nézek egy héten, mert nem találok érdekesnek tűnőt csak töltelékeket meg véget nem érőre nyújtott modern szappanoperákat.
    Ja amiken mi nőttünk fel, azok lehet bannolva vannak, mert nem píszík.

    #123 dabadab
    a Swarci féle beleillett az akkori világba és manapság is bármikor megnézhető. Az újabbak túl mesterkéltek, buták. De így vagyok manapság a netflixes játékfeldolgozásokkal, szerintem egészen jók, de a játékokkal nem játszottam, önmagában a sorozatot értékelem.

    Btw, Majd lehet 20 év múlva meg a mostani felvilágosultak fognak értetlenkedni, hogy miért mindenki kínai és indiai a filmekben akkorra :D Aki a mostani filmeket látta, nekik ez lesz az etalon és a későbbi lesz a gagyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák