Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geister

    csendes tag

    válasz cettlee #1397 üzenetére

    Én a HOC-KER-nél ( http://hardwareoc.hu/shop-k/ ) vettem.Hétfőn megrendeltem, szerdán már megvolt.Ha megvan akkor írd már le hogy neked milyen tapasztalataid vannak.Mert nekem egy kicsit sistereg ha a dekóderre van rákötve, de ezt leszámítva marha jól szól, bár az ezelötti az egy 1000FT-s izé volt.Ahhoz képest ég és föld, bár kicsit kell hangolni.

  • Geister

    csendes tag

    válasz cettlee #1400 üzenetére

    A sistergéssel max annyit tudtam csinálni hogy nem tekertem fel max-ra a hangerőt a füles kábelén, de még így is hallható ha a többi hang csendesebb egy kicsit.De hozzá lehet szokni.A dekóder ahogy észrevettem igazából akkor jó hogyha nincs a játékban, fílmben eleve 5.1-es hang.Nem USB-s, egy optikai v SPDIF(KOAX) kábelle tudod csatlakoztatni a hangkarihoz, de a fülest is tudod közvetlenül csatlakoztatni de hát akkor a dekóder ugye csak ott van.Zenéhez egész jó, de nagyon hozzá kell szokni ahhoz hogy 8 hangszóróból jön a hang.Fílmel még nem néztem az elmúlt kb 1 hónap alatt, de játékban baromi jól kijön hogy honnan jön a hang, a hátsókat leszámítva persze, mert azzal max annyit tud hogy késlelteti v. visszhangok generál hozzá.Pörgős eseménynél nem nagyon lehet hallani a hátsó hangokat.Ha esetleg meg lesz akkor javaslom hogyha a dekóderre van rákötve akkor a hangkari FEJHALLGATÓ hangra állítsd ha van ilyen, ha hangkarira akkor értelemszerüen 5.1-re.Ja igen, ha esetleg használnád a mikrofont, az nem müxik a dekóderrel.
    Most hírtelen ennyi:)

Új hozzászólás Aktív témák