Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabi75

    csendes tag

    válasz Szőrös  #248 üzenetére

    Mankó: tesztelni még nem volt időm sokat, majd a hétvégén tervezek játszogatni
    Néhány dolby5.1 illetve DTS trailer vob-ot meghallgattam eddig, meg a mohaa PA-val játszottam fél órát
    Amit eddig tapasztaltam: a hangkártya hangerejét nem nagyon kel 60% fölé nyomni mert akkor túl erős a bemeneti jel és a saját erősítője torzít olyankor. De a hangerőszabályzók még 1/3-ig sincsenek tekerve és nekem már bőven elég. A hangzása a Zalmanhoz képest nagyágrendekkel jobb szerintem. A mély rázza fejemet. A viselése kényelmes, könnyű az egész, jól simul a fejre - bár a fülesek ahogy a fejemen vannak nem teljesen párhuzamosak a fülemmel. Ha szélesebb lenne a fejem 3 cm-mel akkor jó lenne pont, a felső műanyag rugós bigyó lehetne szűkebb néhány centivel (érthető ez így?). De ettől függetlenül jól zár és nem nyom sehol, befoglalja a fülemet. Az egyetlen észrevételem, hogy a hangerőszab. dobozka és a füles között (nekem) túl rövid (kb. 30-40cm) kábel van, így amikor fent van a fejen ez előtted lóg. Nekem jobban tetszene ha 1,5m-es kábelen odébb lenne bárhol az asztalon.
    Igen az AKG K-55 fülhallgató, jobbfajta márka, 2-3 éve vettem most félreteszem pihentetni.

    Adnak hozzá 3db ''RCA dugó<-> 3,5 jack aljzat'' kábelt, aminek az RCA végei a kis erősítő dobozka hátuljába csatlakoztathatóak (6 RCA: FL FR SL SR CEN SUB) ezekkel rá lehet csatlakoztatni a Genius 5.1 home theatert.
    Nekem is van Genius 5.1 ht-m, de csak aktív subnak használom a Technics-re kötve.

    Torz on borz: nem tudom mért, meg mért volt tompa hangzása, de ugyanilyen beállításokkal rátettem a Geniust és nagyságrendekkel szebben szól.

    Üdv

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák