Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tommedve

    csendes tag

    Na én is megvettem az Ozaki ph009-est, mivel úgy láttam a többség itt mellette van. Abszolute nem bántam meg! :DD Nagyon szép hangja van, filmekben is használható, persze nem házimozi, de azért 80%. Kellett vele egy kicsit bütykölni, mert a hátsó rész halkabb alapban mint az első, de nem volt vészes, cirka fél óra alatt tökéletes lett azóta sem nyúltam hozzá. Mondjuk egy kicsit nekem hiányzik a hátsó center, de hát ne akarjunk túl sokat...:P
    Játékokban tényleg jól hallható a hang iránya, nekem ott 100%-ig bejött! Már-már eléri egy igazi 5.1-es hangfalrendszer szintjét! Ami nagy szó tekintve, hogy azért ez mégis csak fejhallgató.
    Ami jó: - nagyon kényelmes, még szemüvegeseknek is, hosszú távon sem fárasztó
    - nagy hangerőn sem torzít
    - nagyon tiszta a mikrofonja és jó helyen is van
    - meg amit már fennt is leírtam
    Ami rossz: - semmitmondó és nagyon rövid leírás
    - a honlap is kalap lótrágya
    - a mai napig nem tudom mi az a vibration igazából (tudom, hogy a 20 Hz alatti hangokat adja le így, kár hogy semmit nem érzékelek belőle)
    - ha már vannak rajta tekerenytűk, miért nincs rajta magas/mély állító?

    És egy extra probléma: Nekem Sb Live 24 bitem van (apropó: ez hardveresen gyorsítja a hangot, vagy csak codec? Ellentmondó infóim vannak...) És ha 5.1-re állítom a hangszóró beállításokat, nem tudom kikapcsolni a mélynyomót és ez nagyban rontja a mély hangok teltségét (mivel ugye a mélynyomóra vezérli át őket a kari, az meg nincs a fülesben). A hülye Sb ráadásul még le is tilja a mély/magas állitó csúszkát. Mi a fenét tegyek?

Új hozzászólás Aktív témák