Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pmheros

    senior tag

    válasz Whynot? #1477 üzenetére

    Hali

    Vettem egy Audigy2 Zs kártyát (SB0350). Ezzel már jobb a hang irány meghatározás, bár közel sem tökéletes. A CoD2 -ben kerestem egy járó motorú Opel Blitz tipusú tehergépjárművet. Eléálltam. Zalman5.1 a fejemen. Becsuktam a szemem és elinditottam egy teljes körbefordulást (jobbra). Szemből végre van hang(a live5.1 -nél tök halk volt, értékelhetetlen), a centerek most szólnak, de... kb csak a 10:30 és az 1:30 (''mutatós'' óra tájolás aki nem ismerné) tartományban, ahogy tovább fordulok minden átmenet nélkül átteszi a hangot az oldalsó (most bal)hangszóróra. 9:00 óráig ez marad ahogy volt, majd tovább fordulva gyönyörű egyenletes átmenettel egész 3:00 óráig jó irány meghatározást vélek érzékelni, bár ugyanolyan tompák a hátsó térfélből jövő hangok mint a live 5.1 -esem esetében. 1:30 -nál szintén csak átugrik a hang, minden átmenet nélkül a jobbosról a centerre, de itt legalább szépen szól.
    A legújabb hivatalos drivert használtam egy szűz XP SP2 -vel, a hallásom ''szubjektív'' v0.13b :) verziója volt


    Nem vagyok elájulva a Creative -től sem, szépen szól ha működik, erre jó példa a SW Battlefront ami 5.1 -ben nekem tökéletes!!!!! volt (live5.1 -el is), vagy okolhatnám a Call of Duty -t fejlesztőit is ha tudnám hogy ott programozták le rosszul a hangzást, esetleg a Zalman 5.1 fülesem nem érte meg a pénzét. Persze határozott válasz nem kapok mert vagy senki nem tudja, vagy ha tudja nem mondja.

    nem vagyok tökéletes

Új hozzászólás Aktív témák