Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hofi_Geza

    csendes tag

    Allien!

    Nekem is Creative HQ 2300D-m van es teljesen meg vagyok elegedve vele.Zalmanom volt de az valami hasznalhatatlan sz*r.Undorito a hangzasa(Sony MDR-CD780 Stereo fullesem van).Egy vicc a sonyhoz kepest,aki gondolkozik zalmanon ne vegye meg!Hiaba van 5.1 zalmanon,egesz egyszeruen szanalmas.
    Na a Creative fejhallgatoval nagyot anyaztam mint Allien amikor megkaptam... .Nem lehet racsatlakoztatni a gepre mivel nincs olyan digitalis kabel ami jo lenne bele!Ezert gondolom Allien se hallota az 5.1 est meg kulon a hangszorokat a windowsban mivel stereoban tudta mukodtetni.Sikerult megszereznem a creative audigy 2 zs hangarihoz egy elolapi rack panelt amin van optikai ki/be menet :C Igy sikerult racsatlakoztatni a gepre,windowsba beallitani az 5.1-et.Na itt mar szolt minden hangszoro a fullesen!(jelzi is a kis dekoder vagy mi ez a fekete doboz mikor jon a digitalis jel,mivel pirosan vilagit).A Zalman terhatasat siman veri gyerekek!Valami hihetelenul szol hozza kepest a Creative!Bar nem ertem hogy a fenebe csinalja, mivel a fejhallgaton sima 3.5mm stereo jack dugo van :F.Gondolom valamit csinal a dekoder de tenyleg van 5.1 terhatas!Mivel a windosban is ahol szolt a hangszoro(elol,hatul,center stb)mukodott es nem voltak nemak a tobbi hangszorok mint Allien-nek.Nemak akkor voltak mikor ugye sztereoban szolt.
    Mondjuk vannak akkus elemeim,de tenyleg nagyon hamar lemerul a kakao a kis fekete dobozban :(((,de nem idegesit mert ujratoltom oket :C
    Szerintem se teljes erteku 5.1 es fejhallgato mert valami nem stimmel,hogy stereo jack dugoval csatlakozik.Szoval szimulalt 5.1 es az tuti,de azert santit egy kicsit mert a windosban mindegyik hangszoro megszolalt es jobb terhatasa van mint a Zalmanak!!!!Az ugye meg echte 5.1 es.Jateknal,filmeknel valami uberbrutal a terhangzasa(tenyleg tokeletes terhatast elerve ).Nem panaszkodhatok tenyleg egy nagyon jo fulles ez a Creative.1 teljes napot szivtam vele mikor rajottem hogyan kell csatlakoztatni a gephez(optikai kabelt javaslom,persze azt nem mellekeltek hozza :((( )amikor minden osszeallt nem panaszkodhatok ra.En jo vetelnek tartom mivel nagyon jo a terhatasa,jobb mint a zalman 5.1-ese!A negativum amit elmondhatok az az idetlen 2* ceruza elems dolog ami kell ebbe a kis fosba... .Amugy batran ajanlom aki ilyet akkar venni csak kell hozza mindenkeppen egy olyan hangkari amin van optikai kimenet,vagy egy olyan elolap.
    Kineztem magamnak egy Sony MDR DS3000 5.1 es fullest :C .Nyaron majd megveszem mert motoszkal bennem a kisordog,hogy ez megis csak egy profi 5.1 es fulles.Na ha ezt megveszem akkor tobb fejjhalgatom nem lesz az tuti(5 evig bisztos :DDD ).

Új hozzászólás Aktív témák