Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz ThorsHUN #1136 üzenetére

    Kösz az infót (Harry-nak is!).:DDD Nekem 18-t mondtak, bruttóban természetessen, és hivatalossan, tehát semmi szürke import cucc. Darabszám sajna nem játszik bele (legalábbis, erről nem kaptam infót, hogy számítana). A szállitást sem tudom még, mivel külföldről jön be, szeintem legalább másfél-, két- hétre tippelem. legalábbis, a ramjaimra ennyit vártam, mire bejött. A Zalman-t itt a PH-n is meg lehet venni, 7E pezetáért, de én elvből nem veszek zalmant, és fontos a minősége is. Mind a hang-, mind a kialakítást nézve. Tesztekben a Medusa ugye eléggé előre végzett;), ráadásul, pl. a füles boritása is jobbnak tűnik. Pl. az Ozaki boritása nem túl szerencsés, mert puha, de mivel ''müanyag'', ezért kicsit meleg, és nem szellőzik egy kicsit sem, márpedig a játékok alatt ugye nem 10 percig van a fülön.:DDD Én minden esettre maradok a Medusa-nál, csak kicsit lassan megy az ügyintézés. De, ma vissza viszem a fülesemet, és ha vissza kapom a lét, akkor ráugrok 1000-l a témára.:B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák