Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ezso

    tag

    válasz #94529552 #38003 üzenetére

    Nos, ez egy parttalan vita lenne, amire sem időm sem kedvem nincs, de azért röviden válaszolok.

    "Az elfogult hsz-eid nem vehetők figyelembe, mert te érdekelt vagy a Vestel termékekben..."

    1, Nem vagyok érdekelt, mert attól, hogy én ezekkel a termékekkel is foglalkozom, ha XY vesz a MM-ban, E-digitálnál, vagy bárhol egy Vestel terméket, attól én sem boldogabb nem leszek és több pénzem sem lesz. Sohasem promóztam a termékeket, legfeljebb alternatívaként említettem.
    2, A saját nevedben beszélj! Hogy Te nem veszed figyelembe az pont nagyívben....a többit tudod, de másnak jól jöhet a segítség.
    3, Inkább nézz magadba, mert te vagy, aki a fórumosokat megpróbálja egy irányba terelni. Én is vádaskodhatnék, hogy Te az Lg embere vagy, de nem teszem.
    4, A Samsung, Lg, Sony igen is gyárt nagyon jó tévéket, ebben talán egyet értünk, de létezik még ezenkívül sok típus, amik kevésbé ismertek, de attól még nem rosszak, ugyanakkor a fenti szentháromságnak is vannak rosszul sikerült gyenge modelljei. Ennek ellenére soha nem fikáztam a fenti típusokat, aminek Te az ellenkezőjét teszed, ráadásul úgy hogy bizonyítottan minimális ismeretekkel rendelkezel ezekből a típusokból.

    továbbra sem hiszem el, amiket mondasz a megszűnt, csődbe ment tucatmárkákról.

    Szíved joga, csak szerintem tartsd magadba, mert így csak saját magadat járatod le.
    Az LG alig több mint húsz éve lett a Goldstarból, akkor ez is becsődölt majd újjászületett márka? Ugye hogy nem.
    Ha 20 évet visszamennék az időben, akkor valószínűleg habzó szájjak szidnád a távol-keleti hulladékot, mert abban az időben tényleg nem a megbízhatóságukról és tartósságáról voltak híresek. Anno sok magyar szidta őket, de nagyon jó irányba mentek és csináltak egy kiváló céget.
    Ugyanez a fejlődés a Vestelnél is megtörtént, csak erről nem tudsz, vagy nem akarsz tudomást venni.

    Továbbá a régi elfogult írásaid is cáfolva lettek, nem csak tőlem[link], [link]hanem Piftukától is[link]. Vissza lehet olvasni mindet. OFF

    Amiket belinkeltél 2015-ből, abban semmi elfogultság nincs, főleg ha valaki az előzményeket is megnézi.
    1, (2015) Ha meg valakinek a témába vágó készülékekkel kapcsolatban lesz kérdése, arra szívesen válaszolok, legjobb tudásom szerint.
    Vitatkozni meg nem kívánok senkivel, de véleményt, tapasztalatot szívesen megbeszélem laikusokkal és hozzáértőkkel is.
    Ebben hol az elfogultság? És hol a cáfolat?

    2, (2015) elolvassa aki akarja, nem másolom be mert hosszú. Abban sincs semmi.
    Az egyetlen vagy, aki ha valaki neked nem tetsző tv-ről kérdez és nem ért veled egyet rögtön a torkának ugrassz!
    Nálad nem éveket, elég pár napot visszamenni az időbe és találni valakit, akit kiosztasz. (Tégla80, szept.2).
    Egyelőre ez nem fidesz nagygyűlés és nem vagyunk Észak-Koreában sem, hogy csak a neked tetsző vélemények hangozzanak el.
    Törődj bele és legyen szép napod!

    Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

Új hozzászólás Aktív témák