Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GLOCK34

    aktív tag

    válasz kemalboy01 #292 üzenetére

    Szerintem a 3d-nél kicsit kevés,de ez csak a saját véleményem. Valahol olvastam erről,de már nem tudom hol. Nálam 55" van kb 2,5m-ről nézzük. Az biztos,hogy a jó minőségű full hd és 3d tartalmak sokkal jobban érvényesülnek,élvezhetőbbek ilyen távolságból. Tv adásoknál már más a felállás,ott jobb távolabbról nézni. Én tanácsként azt mondanám,ha már nem kevés pénzt áldozol a tv-re inkább a 7000 vedd meg vagy a 2012 modellek közül azt ami ezzel egyenértékű képminőséget ad. Sokkal másabb a 3d mint pl. a 6500 esetében. Aktív-passzív vonalat nézve pedig tényleg személyenként változó kinek mi jön be,páran fejfájásra hivatkoznak aktívnál de csak elméleti síkon tesztekből,cikkekből idézve. Legalábbis én ezt tapasztalom. Nálam nem jelentkezett semmi ilyen negatívum 4 hónap használat után. Talán még annyit,amit tapasztaltam,hogy 3d filmeknél asztali lejátszóról nézve gyári filmet vagy írott de nem konvertált,butított 3d blu-ray anyagok hozzák a top minőséget. Minden más forrásnál (pc,média lejátszó,tv beépített lejátszója) gyengül a minőség elég jelentősen. Én 3d csak gyárit vagy 3d blu-ray szoktam beszerezni. Terjedelme legtöbbször 30-50gb között van leginkább iso formátumban. Ha még van amiben tudok segíteni esetleg akkor nagyon szívesen leírom amit eddig tapasztaltam. Alaposan nézd meg mit veszel! ;)

Új hozzászólás Aktív témák