Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mian

    aktív tag

    Nah nézelődtem még jobbra balra, de már kezd kikészíteni a dolog. :)
    Szerintem jó lesz a sony aztán kész... De ha másként gondoljátok írjatok, bár eddig sem kaptam túl sok választ. :P :)
    Egyébként a panasonic kikészít a titokzatosságával. :DDD
    Felmegyek oldalukra, és csomó mindent írnak relative a tvkről, de pl usb-k száma vagy valami, azt már nem írják... ami azért még fontos lehet... gondolom csak egy van mindegyiken vagy én nem tudom.... hdmi-t azt írták valamelyiknél, hogy pl 3db 1.3as...
    Sony oldalán korrektül mindent megtaláltam, még azt is írták, hogy az oldalsó panelen van-e vagy hátul.. nah mindegy
    Még ezt a tv-t néztem ki így utolsó láncszemnek, mert olcsóbb mint a sony és a panákat is dícsérik eléggé. Nektek mi a véleményetek róla? Ez vagy inkább a sony (amit fejlebb linkeltem) vagy netán samsung (amelyik szintén feljebb megtalálható)? Bár nekem a sony a legszimpatikusabb, már csak a korrektsége miatt is, van egy sony fejhallgatóm is, az is nagyon rendben van, úgy érzi az ember mintha foglalkoznának vele, nem csak úgy vedd meg azt kész bameg... Igényes márka, csípem, de pana is jó.
    Már csak az a kérdés melyiket akkor végül?
    (Bocsi, hogy mindig regényt írok, de legalább nem csak pár adatcafatot dobok ide elétek, vagy nem? :) )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák