Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bryndza

    tag

    Üdvözlöm a white-fülűeket,

    megoldást szeretnék találni a következő problémakörre,
    ugye adott egy tetőtéri szoba, 20 négyzetméter körül, (kő padlóburkolat)
    laptop sima sztereo hangkártyával und tv,
    a zenehallgatás a fő tevékenység (rock, elektronikus, metal, pop - kivéve klasszikus) és filmtekintés, játszani nem szoktam,
    ami volt: Genius 3600 5.1, jó volt, de villámcsapás másodlagos hatásának áldozata lett... a tapasztalat szerint mozizásra nem volt az igazi a hely miatt (akkor még volt dvd lejátszó is hozzá) nemigazán jött át az 5.1, de zenére kiválóan hozta a formáját, (döngött a födém rendesen)
    aztán volt egy Pana házimozim az is öt-egy de ugyancsak nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket,
    így gondoltam egyet - mások is javasolták már - áttérnék egy sztereo vagy 2.1-es verzióra,
    viszont ezekkel nincs nagyon saját tapasztalat így kérnék választáshoz némi segítséget a tisztelt egybegyűltektől :)
    Volt olyan aki 2.1-es házimozi szettet javasolt a bővebb térhangzás miatt, nos utánaolvastam de nekem az volt az első gondolatom hogy ezek üres marketingszövegek inkább,
    mindenesetre jó lenne ha kissé bővebb hangképpel találkoznék a sztereo mellé :DD

    Előre is köszönöm a felírt recepteket !

  • bryndza

    tag

    Üdv,
    Sokáig olvasgattam a topikot, járkáltam a boltokat, hallgattam a cuccokat és a véleményeket, tanácsokat, közben vadásztam. Ami aztán sikeres is lett ui. nemrég az egyik aukciós oldalon leütöttem egy patent állapotú 1250x-et, 8-ért. :)) Holnap hozza a futár ... Remélem, gond nélkül megérkezik és utána adunk egyet a zenének :DD

Új hozzászólás Aktív témák