Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b0t0nd

    csendes tag

    Sziasztok!

    A fórum átböngészése után vettem egy T&V Kürbist. Tök jó lenne:), de nagyon halkan búg az elektronika benne (talán a trafó). Hangosításra nem erősödik, egyértelműen az erősítőt tartalmazó dobozból jön az elektronikától valahonnan. Tényleg halkan, zene mellett nem hallható, csak a pech az, hogy a dolgozó szobába vettem, ami kicsi, így kénytelen vagyok közel ülni hozzá. Nem lenne vészes, csak érzékeny vagyok ezekre a dolgokra, többek között azért is választottam ezt a típust, mert senki nem számolt be búgásról. Nem hiszem, hogy az elektromos hálózat vagy földhurok miatt van a búgás, mert a lakáson belül próbáltam több konnektorban is, csak a kürbist bedugva is mindenhol jelentkezett ez a halk búgás. A kürbis tulajdonosokat kérdem, hogy ők tapasztalják-e ezt a halk búgást bekapcsolt állapotban az erősítőt tartalmazó doboz hátuljához hajolva? Tegnap hozta a futár Szegedre az ipontól és most vacillálok, hogy megtartsam, visszaküldjem és kérjek egy másik kürbist, vagy vissza küldjem és vegyek mást (bár nem tudom mit). Az iponról ilyen szempontból van tapasztalat?

    Egyébként a hangminőségével meg vagyok elégedve. Először bekapcsolva kicsit megijesztett, doboz hangja volt, de a noti kimemetét kicserélve egy dac-ra már szépen szól. Nem hiába mondogatják, hogy kell egy jó dac az alaplapi kimenet helyett.

  • b0t0nd

    csendes tag

    válasz t.benedek #24259 üzenetére

    "Mi lenne, ha amikor nem hallgatsz rajta zenét, akkor kikapcsolnád és nem búgna."
    Ez egy logikus és célravezető megoldás:), de tudni akkor is tudom, hogy búg:)

    "Nálam csak akkor hallható, ha rányomom a fülem a reflexcsőre."
    Igen, akkor hallani a legjobban.

    "A notebook ventije hangosabb"
    Gyakorlatilag minden nesz hangosabb, mint ez a búgás:)

    A válaszok alapján úgy tűnik, hogy előfordul ennél a típusnál, akkor valószínűleg marad. Köszönöm a visszajelzések és tök jó ez a hangláda:)

Új hozzászólás Aktív témák