Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz iszoke #61807 üzenetére

    Ezzel csak az a baj, hogy a zenék 90%-át nem tudod beszerezni FLAC-ban, nekem van vagy ~500GB zeném szted abból mennyi FLAC? 1GB? És akkor még sokat mondtam.

    A másik meg, hogy CSAK a zenék lesznek abban a többi továbbra is YT vagy Film minőség vagy amit éppen lejátszol rajtuk. Nyilván a játékok hangjai sem lesznek FLAC minőségűek lehet neked akármilyen plugined a zene lejátszóban.

    Annó kipróbáltam direkt mert valamelyik topic-ba írták, hogy FLAC + Foobar.
    Megnéztem ugyan azt a zenét MP3 és FLAC-ban is tudod menyi volt a különbség? Semennyi.

    Ez az egész kb olyan mint amikor 100-as benzint tankolsz az autóba aztán megjönnek a lóerők.. ja meg csak nem tudom hol mert hogy az én autómba biztos hogy nem.

    Bele kell törődni abba emberek, hogy ezeknek a HiRes Audio hangfalaknak még koránt sem jött el az idejük.
    És akkor még a konzol géming-et ami sima HDMI-optikán megy mindenféle szoftveres mókolás nélkül még nem is említettük.

    Az MP3 megrekedt 320kbps-nál már évek óta akkor mit akarunk?
    Szedjünk le Audiophil zenéket amik az emberek 10%-át érintik csak, abból 5% csak tesztel velük?

    Előbb az akusztikát kell megoldani abban HALLOK változást aztán jöhet a pluginezés meg a komoly zene.

    Na megyek vissza GoW Ragnarokkozni (HDMI hanggon) mert finálé van, Odin rettegj! ;]

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • válasz iszoke #61807 üzenetére

    Úgy érted, hogy a resampling miatt? Lehet. Bár igazából érdemes vakteszteltetned magad, hogy tényleg hallod-e a különbséget. Persze ha nem is hallod, akkor is érdemes FLAC-ban gyűjteni amit csak lehet, biztos ami biztos. :)

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Új hozzászólás Aktív témák