Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz spidersoft #51809 üzenetére

    Gondolom egy értelmes méretű mélyládája volt a házimozihoz, az meg képes volt subokat is kiadni (40-50 Hz), ami azért nem árt mondjuk dnb-hez. Az Edifier 980T meg valahol 60-70 Hz körül elfogy, szóval szub az tényleg nincs vele. Bögreszettet felejtse el, az nem megy mélyebbre, mint egy 2.0, csak hangosan dübög, azt is leginkább 100 Hz körül, és 60 Hz alá ezek sem mennek. Egyedüli a kivétel a Z623, az elég mélyre megy, de cserébe nincs a mélynek semmi dinamikája, a szatelitek hangja pedig minősíthetetlen. Ezért én nem ajánlom, max házibulira falat bontani.

    R980T-hez szubot venni értelmetlen meg nem is kapsz ebben az ársávban használhatót. A legértelmesebb váltás szerintem egy Microlab Solo 6C lenne, az már tisztességesen szubokra képes, kb 45 Hz-ig megy le. Az igazi mélynáciknak ez még egy kicsit kompromisszumos, de 35-40k-ért nagyon durván jó, a legtöbb embernek nemhogy elég, de még sok is. :) Ennél mélyebbre (kb 40 Hz-ig) már csak egy rendes 8" stúdió megy le, de az meg 100k feletti téma.

    Persze elképzelhető az is, hogy egyszerűen csak az irdatlan mennyiségű dübögéshez szokott hozzá és azt hiányolja. Ebben az esetben szoknia kell. De szerintem a 60 Hz alatti szubok hiánya lesz a gondja.

    [ Szerkesztve ]

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Új hozzászólás Aktív témák