Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csiga8

    senior tag

    válasz Xbean #4367 üzenetére

    Ami most nálam van, azt 18K-ért adta az öreg hangfalzsinórokkal, aranyozott csatikkal együtt.

    Nem volt olcsó, nem sokkal drágábban lehetne igazi nagy hangfalakat is venni, tudom.
    De nincs helyem :(

    Most anyagilag megállok a zene fejlesztésben, de ha egyszer újra kezdem, akkor nagy hangfalakat veszek, amiket a falra fogok feltenni.

    Egyenlőre a mostaniak közül az egyik csak hevenyészve a radiátorra van téve, annyira nincs helyem. Ezért is örültem a Logi 2.1-ének, mert a szatelitek az ablakban elfértek.

    Az a baj, hogy nem tudok fadobozokat csinálni, ha meg asztalossal rakatod össze, meg rávasaltatod a tapétát, nem sokkal olcsobban jössz ki ebben a kategóriában. No meg némi telefonálgatás, rohangálás, idő stb.... És csak a végén tudod meg milyen lesz.

    Ráadásul ezek valami Dán cég hangfalai mintájára lett kialakítva ( belső elrendezés )
    Állítólag nem mindegy, hogy milyen hangszórót mekkora dobozba teszel, ( méretarányok sem mindegy) annak milyen a belső kialakítása stb... Ehhez sem értek. Így ezt is kifizettem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák