Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheZukker

    tag

    válasz Bodz #42380 üzenetére

    Ezt én is kérdezni szerettem volna, hogy a logilinkem mennyire érdemes lecserélni később és mire (sokat elmond, hogy a hitspaceben az egyébként helyettesítő srác nem tudta miről beszélek, amikor elmondtam neki, hogy mim van. :DDD )?

    Most ugye úgy áll a helyzet, hogy várok 1-2 hónapot, aztán fentebb megyek a JBL szintjére, feltehetően lesz egy sok vizet nem zavaró szobacsere az akusztika miatt, mert a mostani kicsi is, szűk is, gipszkarton is van, szóval nem biztos, hogy a legelőnyösebb. Ezzel kapcsolatban is van egy kérdésem: ugye most sokat olvasgattam a témában, de az nem derült ki számomra, hogy mi a minimum illetve a megfelelő (lakószoba, tehát nem külön erre szentelt helyiség) távolság, ami a hangfal és a mögötte a fal között van, valamint ami a hátam és a fal között van.

    Nyilván nem fog úgy szólni, mint egy bemutató teremben, de azért szeretném majd a legtöbbet kihozni a dologból.

    Illetve ez fura, de pont az otthoni szobakialakítás miatt érdekes kérdés, hogy lakossági meghallgatásra mennyire nyitottak az emberek? Ne értsétek félre, nem akarok betolakodni senki otthonába, csak ha valaki ezzel oké, akkor a saját körülményeimhez közelebbi helyzetben is jó lenne hallgatózni. :)

    Ne haragudjatok, de tényleg nagyon lelkes vagyok. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák