Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alphamooncam

    őstag

    válasz Bodz #42239 üzenetére

    Bizonyos szempontból elég elvetemült vok., nem általlottam garanciális, zsír új hangsugárzót "szétbarmolni"...

    Első párat a konyhába vettem, majd annyira megtetszett a hangja, hogy úgy döntöttem, hogy eredeti szerepétől eltérően fogom használni.

    Nappaliban még szeptemberben lemértem:

    A diagrammon látszik, hogy 120Hz alatt kb. hirtelen eltűnik minden... (30-40Hz között az a tüske a szoba saját hangja)

    Hálószobámban (11nm) lévő házimozim hangzásával nem voltam megelégedve. 4.db-os Pioneer CS5070-es szettemet váltotta.

    Előtte természetesen ez alapján hallgatóztam itt , és hát had ne mondjam a VLS3-asok szó szerint agyonverték hangzásban a Klipsch szettet.

    Szal. a másik két párat egyszerre vettem meg, az erősítő részeket eltávolítottam, (deaktiváltam ! :DDD )
    Az üressé vált helyet, hátoldalt kipótoltam furnér lemezzel, illetve kaptak még egy kis kőzetgyapot csillapítást.

    Denon 1604-esemen (Wharfedale Powercube10-eshez) 120Hz-re állítottam keresztezési frekvenciát, és voila kész is vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

Új hozzászólás Aktív témák