Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gergi

    aktív tag

    válasz Gergi #39201 üzenetére

    Végül is a Scythe Kro Craft rev B hangfalpár a hozzá való Scythe erősítő mellett döntöttem:

    Az előzményekről annyit, hogy egy Creative GigaWorks T40 Series II-t váltott, mert az megmakkant.
    Alaplapi hangkártyával (ASUS Z170I PRO GAMING) hajtom, mint ahogy a T40-et is.

    Még bőven a bejáratási időszakon belül vagyok, de már most feltűnt h mennyivel részletezőbb a hangzása a T40-hez képest. Olyan részleteket ill. hangszereket is meghallok a zenében (pedig Spoty premiumról ment) amit a T40-nél nem. A mélyeivel is elégedett vagyok, de a T40-é egy kicsit jobban tetszett, de lehet csak azért mert mivel ezek a hangfalak elég mélyek és az asztalomon vannak, így túl közel kerültek a falhoz és ez nem túl előnyös a hátsó reflexnyílás miatt (a T40en a hangszóró tetején volt).
    Ami még biztos, hogy fogok csináltatni hozzá egy ék alakú talpat hogy kicsit magasítsa és megemelje az elejét a hangszórókat, mert elég alacsonyak.
    A hangerő is bővel elegendő asztalon való használathoz.
    Negatívumként talán a hangfal méretarányait említeném meg de erre megoldás lesz az ék alakú talp ill. mivel az erősítő is az asztalon van, a kivezérlésjelzőinek a kék fénye este zavaró számomra, de majd leragasztom őket valami sötétebb fóliával. :B
    Összességében szerintem egy korrekt hangzású, minőségi cucc, főleg ennyi pénzért. :B

Új hozzászólás Aktív témák