Keresés

Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • Megbírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • bumper

    senior tag

    válasz bumper #299 üzenetére

    Kedves Tundra nálad az elmúlt pár hónap alatt hogyan szerepelt az X-230-as ?
    Még mindig ugyanaz a véleményed róla, képes betölteni a teret a szobában?

    Zsolt

  • MC Pite

    veterán

    válasz bumper #299 üzenetére

    Igen.

    Most vettem egyet a kisvahoz. Elötte 16ropis Labtec cuccom volt 2.1es(16cmes mélynyomóval), azt keresztbe megeszi! Ahhoz képest, meg a Genius Home Theatre Deluxeomhoz képest 80%kal közelebb van a Geniushoz!

    Jók a satelitek, elég tisztán szólnak, elég magasan, elég hangosan, részletgazdagon. A mélynyomó a legjobban szóló 13 cmes amit valaha hallottam, a 16cmesek 70%át lenyomja. Meglepően lemegy frenvenciába, és HiFi kategóriára jellemző mennyiségű és pontosságú (és reejű) mélye van. Meglepően jó. Mindez most 12000 helyett 8400ért (Mistralnál) nagyon jó vétel!

    Gyanus, hogy a Z3nál jobban szól. Abban egy hangszóró van a szatelitben, és 20cm membránt mozgat ugyanaz a tekercs, ergó erőtlenül és kis dinamikával képes, kevés légtér mellet.

    Azaz: X-230 15ezerig Best Buy! (Igazából 20ig nem tudok jobbról, de ennyiért tuti.)

    Mélnyomó minimum és egynegeyed környékén szól a legszebben, sarok közelben már így is túlságosan erősen. A felfele döntött szatelitek (pláne mivel keskenyek) elég jó sztereót nyújtanak, jó hangszórókkal, és a kategóriának megfelelő minőségű erősítővel.


    (Ja, az Alteceseknek: Idáig 2 2.1es Altec Lansing szettet hallottam... Az egyiknél durván allul méretezett szatelitek voltak, 0 térérzettel, magasak nélkül, ocsmányúl dübörgő mélnyomóval, ami frekvenciába nem ment elég alacsonyra. (2100as szett)

    A nagytesó CS21esben dcsalódam, mert nem szólt rosszul, nem volt elég részletes és a mélyei annak is dübörögtek, külön éltek a szatelitektől, pedig ebben a kategóriában komolyabban kellene venni a hangolást. Mindkettőben negatívan csalódtam.)


    [Szerkesztve]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák