Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz tibbike01 #26077 üzenetére

    Van Genius 1250B-m az van a TV-re kötve, de azt nem szívesen mozgatom, a laptom tőle kb. 4 méterre van a nappaliban ezért egyszerűbb egy külön hangfal, és egyébként sem akarom bömböltetni arra elég a kis kütyü, és nagyon kevés helyet foglal az asztalon. A munkahelyre is akartam egyet, mert most is egyedül vagyok az irodában, de ebben az esetben inkább a kiváncsiság hajtott, mit tudhat a modecom 05, amire azt írta valaki jobb mint a Genius 150 ami egyébként is tetszett.

    A külső 5600 MAh mobiltöltőt nem elsősorban a hangfalhoz vettem, hanem a mobilhoz, mert egy egész napot a mobil nem bír ki a kijelzőidő kb. 3-4 óra és folymatos mobilinternet van a Wattsup, és ez sokszor gond volt ha vidékre mentem vonattal és este jöttem haza anyóséktól. Csak inkább érdekesség képpen próbáltam ki mennek a külső mobilakkuról a kütyük, elvileg 1A-t ad le a külső akku, ezen bőven elmennek a kütyük.

    Majd veszek egy Modecom 80u-t 1-2 éven belül, de nem tudom hova fogom rakni, az asszony, már a kis genius 1250B-nek sem örült, bár így hogy TV-re kötöttem azért megenyhült, szereti nagyon.
    Én nem akartam ilyen baromi nagy dolgot a laptop mellé, nekem már az edifier 600 baromi, túl nagy, zavar pl. a munkában és már nem is annyira arányos a laptop mellett.

    És a lényeg az volt nekem hogy nagyon alacsony hangerőn is szépen szóljon, ezek pl. kicsit szebben szólnak közelről alacsonyabb hangerőn, mint az 1250B szólt mert pl asztalon azt nem tudtam ideálisan elhelyezni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák