Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • matyiGo

    aktív tag

    válasz dudika10 #24531 üzenetére

    "A cuccaid alapján torz világképhez vagy szokva"
    erre azt hiszem csak a logitech z623 szolgálna rá. a sima hifim biztos hogy nem, de nyilván kár hasonlíthatni tök más ár kategóriájú, a xears tényleg sok mélyet hoz de hát erre van az eq.. ;)
    5nap. ám legyen. :)

    Amikor anno az mp3 fórumban mentek a viták a sandisk sansa iaudio meizu sony-k között akkor is ugyan az az érzésem támadt mint most az itteni irányzattal / paradigmával kapcsolatban. hogy van egy szűk "Hi-end" beállítódottságú réteg akik valami olyasmit keresnek a lowbudget termékekben ami a nagyokban is benne van. viszont valahogy elfelejtenek figyelni az összképre a zene pszichés hatására. arra hogy mit szeret valójában az ember a zenében. (a zenei fórum tanácsadók 80% ilyen arc :D )

    én azt gondolom hogy egy 12ezer körüli logitech 2.1 kellemesebb hallgatási élményt hoz az emberek 95% számára mint ez a HF1250B. egyszerűen pszichésen jobban esik. szóval elfogadom hogy jobbnak érzed a Geniust és biztos vagyok benne hogy sok sok műszer még ezt a HF1250B irányzatot támasztaná alá, de mások az igények.

    hallottam már rendes 2.0 nem tom az mi volt, méreteiben hasonlított a geniusra, hangzásban viszont volt feszesség mélység és magasság is.. biztos drága cucc volt.
    én továbbra is azt mondom hogy csak annak éri meg ez a 2.0 genius akinek nincs helye kedve a mélyládával bajlódni. ez a kásás dobozhang egyszerűen nem esik jól a fülemnek és kétlem hogy begyógyulna 5nap alatt de egy próbát megér.

Új hozzászólás Aktív témák