Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDFan

    addikt

    válasz Tibe #11738 üzenetére

    "Külön van beállítás benne zenére, filmre és játékra. A Genius HF1800a-ból is kihozza a maximumot, egy 20-25 négyzetméteres szobában Jetaudióval és a dfx audio enhancerrel olyan szép hangzást csinálok"

    Az a gond, hogy amit szoftveresen "csinálsz" hangzást azzal valójában annyit csinálsz mint amit a rossz kajával szoktak. Össze vissza fűszerezed, ameddig úgy nem érzed, hogy jó lett. Persze tudom, próbálkozni kell, én is ezt csináltam ameddig nem volt normális rendszerem, de az 1800A nem egy jól sikerült hangfal, van egy nagyon durva középmély kiemelése ami miatt dögösnek hallatszik a hangja, annak aki nem jártas a hifiben. Ha meghallgatsz egy Swans D1080-at, akkor megérted majd, hogy mennyivel más kategória mint a Genius, de még a Swans is elég keményen forszírozza a magasakat hogy részletesnek tűnjön. Jó tanács, hogy ha az igényes zenehallgatás irányába akarsz elmenni akkor kikapcsolod az összes létező szoftveres kütyüt, effektet, EQ-t. Amivel szabad "EQ-zni" az a hangfalak elhelyezése/szobakusztika.

    Normális aktív 2.0 szetteket az ATC-nél fogsz találni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák