Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz Lalikiraly #10952 üzenetére

    :U

    Most teljesen elbeszélsz mellettem és még mindig általánosítasz.

    A Reloop ADM5 mellé oda van írva, hogy DJ monitor. Amit egyesek nem értettek. Erre mondtam, hogy csak szavak, bármit oda lehet írni.

    Igen, a marketingesek bármire ráírnak bármit.

    "egy vacak ICs erősítős hangfalra? Azért a stúdió monitorhangfalakban eléggé analóg tranyós erősítő dolgozik."
    Megnézted az összes hangfalat amire ráírják, hogy stúdiómonitor vagy ettől lesz valami stúdiómonitor?
    Általánosítás...

    Audiophile. Szedd szét két részre a szót, és nézd meg, hogy mit jelent. Semmi jelentése nincs abban a kontextusban amiben használják itt és máshol sokan.
    Egy C osztályú csöves erősítőre mindent mondhatsz csak azt nem, hogy alkalmas akármilyen zenehallgatásra.
    De egy A osztályúcsöves kapcsolást is el lehet rontani mint a fene. Szóval megint általánosítás. :U

    Ibituba: pont ezeket tudják az Edifierek. Minőségibb felépítés, komolyabb kinézet, jobban csengő név... És kb kétszer annyiba kerül.

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • Ibituba

    aktív tag

    válasz Lalikiraly #10952 üzenetére

    az a baj pont ezen agyaltam. mennyi lenne mondjuk egy geniusnak az ára legyen pl a 1255A. Ha! normálisan nézne ki. kisziloznák rendesen a csatlakozo panel kis eldobozolásánál elöl hogy ne fujjon ki. kapna egy 400ftos aranyozott rca csatlakozo párt bemenetre és mondjuk ugyan ezt banán aljzatba a hangfal átkötésre. legyen ez max egy 1000es plussz költség. és egy nagyon max mert tömeggyártásnál közelebb lenne szerintem a nullához. semmi mást nem módosítanának rajt csak ezeket. szerinted mennyi lenne az ára ha a nevet is lecserélnék valami jobban csengőre? mert szólni viszont szépen szól.

Új hozzászólás Aktív témák