Anycool T718+ - gegparádé

Multimédia

A kamera - ahogy a hátlapon is olvasható - real H-D kamera, a gyakorlatban egy 2 megapixeles, fixfókuszos darabot jelent. Nem nagyon tudom, hogy konkrétan miért H-D, de a kamera legalább valódi, a "real" szó tehát teljesen igazat mond. A képminőség elég gyenge, de gondolom az olvasó ezt kitalálta magától is. Némi effektezésre, illetve a beállítások piszkálására van mód, de összességében nem jutunk vele előrébb.

Anycool T718+
[+]

Az elkészült fotókat a készülék akár Bluetooth-on keresztül is tudja továbbítani (hasonló csodára például az iPhone ugye képtelen, ahogy az MMS-ben való továbbküldésre is). Tesztképek alant.

Zene terén embertelen teljesítményre képes a cucc. Az egy dolog, hogy a minőség - főleg a nagyobb hangerőkön - erősen véleményes, de egy dolog biztos: a zsaruk akár vihetnék is magukkal defibrillátor helyett, a hangerő abszolút alkalmassá teszi erre. Képes a zenék lejátszási listába rendezésére és fut is a háttérben. A legnagyobb poén viszont a mozgásérzékelő. Több helyen is működik, az alapképernyőn például a háttérképeket váltogathatjuk a telefon megrázásával. A zenelejátszóban a zeneszámok között léptethetünk. Szerencsére bármilyen saját fülhallgatót használhatunk, már ami 3,5 mm-es szabványos csatlakozóban végződik, ezzel a készülék hangszórója által létrehozott környezetszennyezéstől is megkíméljük embertársainkat.

Anycool T718+ Anycool T718+

Az FM rádió működik fejhallgató csatlakoztatása nélkül is, és ellentétben az NKtel nevű csodával, képes is fogni az FM adásokat, sőt, ébresztőnek is beállíthatjuk a rádiót. Van TV vevőnk is, az antennát a jobb alsó sarokból kihúzva van is esélyünk földi analóg adások elcsípésére. A beállításokban Törökországot választva a kép mellé hangot is kapunk, és élvezhetjük a városligetben egy padon ülve a Mónika show-t. Lesznek ott még bácsik is, Sokol rádióval, szóval nem fogunk kilógni a többiek közül.

Anycool T718+
[+]

Játékból kemény 1 darabot kapunk, egy tologatós puzzle alkalmazást. Java nyelven nem beszél a T718+, szóval maradjunk a Mónika show-nál. Ha végképp nem szeretnénk tévézni, akkor e-book-ot is olvashatunk, feltéve, hogy előtte vadásztunk ilyet a neten. Van még itt egy "motion games" alkalmazás is. Ez a Samsungnál abból áll, hogy a telefon megrázására dobókockák forognak. A kínai mérnökök mindezt továbbfejlesztették: a kockák maguktól pörögnek, nem kell rázni semmit, igaz, meg sem állnak, szóval maradjunk abban, hogy ez egy szimpla mozgó kép. Értelme? Semmi.

A cikk még nem ért véget, kérlek, lapozz!

Azóta történt

Előzmények

Hirdetés