Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    Na nagyon büszke vagyok most magamra!

    Krómkeret csere végrehajtva, méghozzá egyedi módon!

    Végülis kivágtam... egy kis mécses segített, svájci bicska, gilette penge

    Kb.: másfél-két óra munka

    1. rendeltem egy ilyet ebayről, olcsó volt, valami 1200Ft szállítással! és kaptam hozzá még egy csavarhúzót is! silver verziót mert az mutatósabb! Ebay keres: i9000 chrome bezel

    2. kivágtam a csere krómkeret közepét (ezzel érdemes kezdeni, hisz ha elrontjuk véletlen, a telefont nem barmoltuk még szét), itt is lehet mécsest használni, legjobb a bicska felhevítve

    3. lecsavaroztam az SGS hátulját

    4. a mécses által felhevített gilette penge (ezzel előlről is lehet), illetve a svájci bicska kiskésével(ezt hátulról lehet csak) szépen elvágtam, illetve levágtam a régi "króm"keretet, nem olyan könnyű, de kitartással és óvatosan (hogy a telefon ne sérüljön meg), meg lehet csinálni

    5. miután levágtam, lefaragtam a maradék darabkákat a csere keretről és a telefon széléről, összepróbáltam többször

    6. összepattintottam a keretet, a hátlapot, és nagyon örültem, nem esik le, mert kis patentok tartják, ugyanúgy mint a hátlapot (arra a hátlapra gondolok amit egyébként csavarok is tartanak), szóval nem fog ez leesni, a harmadik képen láthatóak a telefon szélén a kis lyukak amikbe bepattannak

    Eredmény: olyan esküszöm mintha vadonatúj lenne!

    Képek elmagyarázzák: [link][link][link][link][link][link][link][link][link][link][link]

    Csajszival találkozgatok, neki egy S4 mini-je van, ami sokkal szebbnek tűnt mint az enyém (a fekete kopottas "króm" kerettel), most friss krómkerettel, fehér hátlappal, minimális költséggel nekem van a szebb telefonom! :DD

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák