Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    Most lehet csak én nem értek a témához, de nem igazán értem a koncepciót, és véleményezést sem.

    Ha egy magánembernek vagy kiscégnek NAS kell, akkor jellemzően nem akar sokat szenvedni a beállításokkal, szóval számára egy "hagyományos" QNAP vagy Synology NAS sokkal jobb választás lesz, mint ez. Minden szempontból, modernebb HW, médialejátszásra alkalmasabb szoftver és HW, sokkal felhasználóbarátabb kezelőfelület.

    Ahol meg meg van a szükséges támogatás (szakértelem) a megfelelő kihasználáshoz, oda meg ez aligha elegendő / megfelelő (ie.: esélyesen ott már rack szinten gondolkodnak). Szóval oda meg pont nem kell egy ilyen kicsi és nem megfelelő formátumu NAS.

    Így nem értem, hogy egyáltalán hova is gondolták ezt. Lehet, hogy a Microsoft-nak az volt az elképzelése, hogy az otthoni / kis céges NAS piacra betörjön, de a létező legrosszabb megoldást választotta. Oda egy felhasználóbarát kezelőfelület, könnyű kezelés a kulcs. Nem pedig egy robosztus, de szakértelmet igénylő Windows Server, gyenge HW-vel...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák