Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusi

    senior tag

    válasz VD #3 üzenetére

    Nos, látva a szolid kirohanásodat, nyugodtan közlöm, hogy 1,5 hetet töltött nálam a készülék (az X510-el párhuzamosan) és használtam is, nem is keveset. Az MMS mérethatár különbség abból adódhat, hogy mi egy korai szoftververziós készüléket kaptunk (mert ugye Bogék a boltból nyilván egy végleges verziót kaptak tesztelésre). Nekem egy 70 kb-os képet sikerült csatolnom az üzenetbe, de utána egy másik 40 kb-osat már nem. Talán nem kellene mások szakmai hitelességét megkérdőjelezni, mert nem halálpontosan ugyanazt írtuk róla, mint itt a Mobilarénán. Nem tudom, de te láttál már tőlem itt ilyen kirohanást valamelyik teszttel kapcsolatban, mert Bogék merészeltek mást írni róla? Sőt ugyanezt Bogék sem teszik meg a mi oldalunkon.

    Az pedig, hogy ki kinek a konkurenciája, stb., szerintem hagyd meg azoknak, akik az ilyen témájú oldalakat szerkesztik, mert valószínűleg jobban képben vannak, mint te.

    Ja, és nyugalom, a hosszú élet ritka...

    [Szerkesztve]

    Mobilaréna (2010-2017)

  • Rusi

    senior tag

    válasz Bog #6 üzenetére

    Távol álljon tőlem, hogy kirobbantsak egy mini vitát, de mi azt nem állítottuk, hogy az egyetlen mobilos portál vagyunk az országban :)

    Ja, és ahogy Bog is írta, az új ismeretek fényében átírom a tesztünkben szereplő 100 kilobájtot 50-re.
    (VD: látod-látod, lehet ezt normális körülmények között is elintézni)

    [Szerkesztve]

    Mobilaréna (2010-2017)

  • Rusi

    senior tag

    válasz blueMerle #12 üzenetére

    Az a jó, hogy az első mondatod tulajdonképpen megválaszolja az utána lévő OFF részt :) . Nem becsüljük le az Arénát, már csak azért sem, mert reálisan tudjuk (és nyilván Bog is), hogy sem most, sem később nem lesz olyan, hogy csak egyetlen nagy mobilos oldal fog létezni és egyfajta T-csoport monopóliummal fog rendelkezni (elnézést a példáért, de nyilván érthető). Jelenleg is csak néhány nagyobb ilyen témájú oldal van, meg persze sok kisebb, ahol olyan cikkeket lehet olvasni, hogy az (hozzáértő) embernek a haja az égnek áll (nem, nem a Mobilarénára céloztam).

    A színvonallal kapcsolatban nyugodtan írd meg a véleményed nekem privátban vagy mailben. Ahogy mások, úgy mi is szívesen látjuk az építő jellegű kritikát vagy véleményt. Nem összehasonlításra gondolok Bogékkal, hanem a te véleményedre (elvégre hogy nézne az ki, hogy van 2-3, stb. konkurens oldal és tök egyformák? :) )

    Örülök, hogy a telefonnal kapcsolatban tulajdonképpen közös hangon vagyunk. Abban például én is igazat adok, hogy egy V360 könnyen átlépi tudásban, viszont azért kerül jelenleg ugyanennyibe, mert ez vadonatúj modell, a V360 meg több, mint 1 éve jelent meg a szolgáltatóknál (is). Ezt persze más telefonokkal és más árkategóriában is hasonló helyzetet eredményez.

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    Mobilaréna (2010-2017)

  • Rusi

    senior tag

    válasz VD #10 üzenetére

    Én totálisan nyugodt vagyok. Ha minden ilyen és ehhez hasonló dolgon felhúznám magam, már rég valami intenzív osztályon lennék...
    A véleményyílvánítás szabad, és nekem nincs is bajom azzal, hogy neked van egy véleményed. Csak azért nézd meg, hogy milyen színvonalon teszed ezt.
    Amikor mi teszteltük a készüléket, akkor még sehol nem lehetett kapni a készüléket, valamint ahogy írtam, nekem 100 kilobájtig engedte az MMS-t, ezért írtam ezt a tesztbe (amit most átjavítottam 50-re).

    Részemről is le van zárva a dolog, senkinek nincs szüksége ilyen balhékra, van éppen elég gond a mindennapi életünkben során...

    Mobilaréna (2010-2017)

  • Rusi

    senior tag

    válasz Bog #17 üzenetére

    Annyit mondhatok, hogy a szlogent nem én találtam ki és egyáltalán ilyen típusú dolgokba nioncs is különösebb kompetenciám, mivel én az oldal szerkesztőjeként magával a tartalommal foglakozom.

    Én csak szűk két éve dolgozom a Mobil Portálnak, és ahogyan te, úgy mi is sokat fejlődtünk (már akár az 1 évvel ezelőtti állapotunkhoz képest is). Épp ezért vannak elég sokan, akik csak ezt a két oldalt említik meg, ha nagy mobilos oldalról van szó. Ez pedig biztosan nem fog megváltozni, legfeljebb bővülhet, ha üstökösként felbukkan valami új oldal.
    Igen, van jópár hasonló témájú oldal, de azoktól teljesen független magánemberként is csak szörnyülködni tudok (ha már említetted, érdemes megnézni pl. egy Telefonguru tesztet, hát nem semmi...).

    No, most már tényleg térjünk vissza a telóra, mert arra nyílt meg a topic.

    Mobilaréna (2010-2017)

  • Rusi

    senior tag

    válasz sulep #74 üzenetére

    Igen, a telefonkönyvbe lehet e-mail címet is menteni, valamint minden névhez tetszőleges mennyiségű számot mobil, otthoni és munkahelyi jelöléssel. Összesen 1000 számot menthetsz el, tehát ettől függ, hogy hány név fér bele. Ugyan még nagyon friss készülék, de miután ebben már normális csúszkamechanika van, nem pedig olyan, mint az E350-ben volt, ezért valószínűleg nyugodt lehetsz vele kapcsolatban (az említett E350-nél sima műanyag sínek voltak rugó nélkül, ami egy idő után szétkopik, itt viszont rugós szerkezet van).

    Mobilaréna (2010-2017)

Új hozzászólás Aktív témák