Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz Rusi #15 üzenetére

    Bocs, de szerintem elég szürreális dolog magatokat úgy egyetlenként beállítani, hogy a teljeskörűség már ott csorbul, hogy alig foglalkoztok Windows smartphone-okkal, amely ugye akárhogy is nézzük, keményen mobilkommunikáció. A GPS szigorúan véve nem az, bár ez nézőpont kérdése.

    Ne értsd félre, nekem alapvetően semmi bajom a konkurenciával, nekem csak az büdös, hogy miért van arra szükségetek, hogy egyetlenként és teljeskörűként nevezzétek magatokat, amikor mindkét fogalomba bele lehet kötni. Aki kicsit is olvas hasonló témájú oldalakat (mert azért van egy pár, bár azt hiszem, hogy a többiek elég erős lemaradásban vannak mind látogatottsági, mind frissességi szempontok alapján, vagy másféle struktúrával rendelkeznek (lásd Telefonguru és a moderálatlan fórum esete, vagy az emelt díjas letöltésekre szakosodott Mobilkor)), az tudja és látja, hogy a szlogen, amit használtok, hm, kissé önfényező.

    De alapvetően ez a ti problémátok, nem az enyém.

    Tény, hogy a magyar telcom média elég sajátos (bár lehet, hogy külföldön is így van), kicsi a piac, mindenki ismer mindenkit, nagy haverságok és nagy utálatok vannak. Nem egy olyan emberről tudunk szerintem mindketten, akit ilyen-olyan vélt, vagy valós okok alapján elbocsátottak az egyik médiumtól, mire kisvártatva felbukkant egy másiknál. Az, hogy néha milyen cikkek születnek itt-ott, szerintem csak nekünk jó: a júzer majd jön, és elolvassa a tutit nálunk. Remélem:) Ugyanakkor egy nagyon bölcs ember egyszer azt mondta nekem, amikor épp azt ecsetelgettem, hogy az Aréna 3 év alatt hová jutott, hogy mindig jöhetnek még fiatalabb, még profibb, még jobb stílusban író titánok, akik majd vagy szép lassan felzárkóznak mellénk, vagy megvesszük őket:)

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák