Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusi

    senior tag

    válasz blueMerle #12 üzenetére

    Az a jó, hogy az első mondatod tulajdonképpen megválaszolja az utána lévő OFF részt :) . Nem becsüljük le az Arénát, már csak azért sem, mert reálisan tudjuk (és nyilván Bog is), hogy sem most, sem később nem lesz olyan, hogy csak egyetlen nagy mobilos oldal fog létezni és egyfajta T-csoport monopóliummal fog rendelkezni (elnézést a példáért, de nyilván érthető). Jelenleg is csak néhány nagyobb ilyen témájú oldal van, meg persze sok kisebb, ahol olyan cikkeket lehet olvasni, hogy az (hozzáértő) embernek a haja az égnek áll (nem, nem a Mobilarénára céloztam).

    A színvonallal kapcsolatban nyugodtan írd meg a véleményed nekem privátban vagy mailben. Ahogy mások, úgy mi is szívesen látjuk az építő jellegű kritikát vagy véleményt. Nem összehasonlításra gondolok Bogékkal, hanem a te véleményedre (elvégre hogy nézne az ki, hogy van 2-3, stb. konkurens oldal és tök egyformák? :) )

    Örülök, hogy a telefonnal kapcsolatban tulajdonképpen közös hangon vagyunk. Abban például én is igazat adok, hogy egy V360 könnyen átlépi tudásban, viszont azért kerül jelenleg ugyanennyibe, mert ez vadonatúj modell, a V360 meg több, mint 1 éve jelent meg a szolgáltatóknál (is). Ezt persze más telefonokkal és más árkategóriában is hasonló helyzetet eredményez.

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    Mobilaréna (2010-2017)

Új hozzászólás Aktív témák