Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Legszuro56

    csendes tag

    Szevasztok!
    Az lenne a gondom,hogy egy tavaly októberi vásárlású, WD7500BPKX HDD a ma reggeli indításnál alig akarta betölteni az op.rendszert,és azt is hiányosan.Újraindítás után a chkdsk képernyő jelentkezett,hagytam,az ellenőrzést,aminek eredményeként egy rakás hibát talált.Mikor végzett újraindult,de megint a chkdisk képernyő jött be,és megint ellenőrizte a HDD állapotát. Ezt megcsinálta háromszor,mikor végre elindult a windows.
    Hard Disk Sentinel 65 % -s kondíciót,és 56 gyenge szektort jelzett,de pár újraindítás után,ez a szám felment 59 -re.
    Lemez ,gyors öntesztet nem tudja végig csinálni mert a vége előtt megáll:Sikertelen,olvasó egység hiba miatt.
    Illetve a vége előtt megáll,és nem lép tovább.
    Az egyik napról a másikra bekövetkező látványos,65 %-ra történő kondíció romlás,illetve a lemez hardveres öntesztje miatt, garanciális cserére gondoltam,de mint korábban olvastam,ez nem olyan egyszerű történet.
    Mit tanácsoltok,szerintetek mit kellene még leellenőrizni,illetve hogyan tudnám a garanciát záros határ időn belül érvényesíteni?

    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák