Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Iomega

    őstag

    válasz hdsentinel #3778 üzenetére

    Nagyon szépen köszönöm a kimerítő válaszodat!! :R

    Azt hittem már, hogy el kell dobnom, de befogtam ismét, és meghagyom olyan dolgoknak, ami nem olyan fontos, még ha el is veszne róla az adat.

    Ebből kifolyólag vettem egy másik 1TB 2,5"-os WD My Passport Ultra típusú tárolót. Mielőtt lefuttattam volna az újrainicializálást, előtte átmentettem minden adatomat az új HDD-re.

    Viszont lenne egy másik kérdésem is, talán erre is tudnál valami jót írni. :)

    Az új külső HDD, (WD MP Ultra 2,5" 1TB) amit most vettem, ezzel kapcsolatosan kérdezném, hogy mi lehet a probléma?
    A jelenség, amit tapasztalok az az, hogy amikor elindítom a sz.gépet, bebootol, majd csatlakoztatom a HDD-t USB portra, ezt követően szépen felismeri a gép, és tökéletesen használható.
    Ha leállítom a gépet, majd elindítom, szintén bebootol, és minden oké. De amikor egy reboot-ot eszközölök, akkor viszont már nem megy végbe a teljes boot, vagyis azon a ponton megáll, ahol felvillant a laptop logója, csak a fekete képernyő marad.
    Ez a másik két külső HDD-kel nem fordul elő, és nem is volt ilyen probléma sosem, csak a My Passport Ultra-val.
    Szerinted mi lehet az ok, ami kiváltja? Ja, és kipróbáltam egy másik laptopon is, azon XP fut, és ott nem jelentkezik ez a dolog. Az én gépemen a Win 7 van.

    Válaszodat, segítségedet előre is köszönöm! :R

    [ Szerkesztve ]

    Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

Új hozzászólás Aktív témák