Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    V, mint victory?

    Most ez hogy? Benyom nekem egy figyelmeztetést harmadikára, hogy meghibásodás várható. Ez hülye. Amúgy spin up time. A vízpumpán állítottam és ahogy ki-be kapcsolom a gépet ez a sötét BIOS visszaállít default-ra a sok nyomorék kezdő tuningmester miatt, hogy már itt is kell ez a felhasználói támogatás szarság, hogy már nem lehet menekülni előle sehová de tényleg... cmos reset mi a szarnak van? :W

    Na mindegy, visszateszi default-on IDE-re AHCI-ról a vonatkozó SATA-t én meg jól nem gondolok rá és úgy marad, ezt nem csípi a sentinel szerintem.
    Most hogy visszanyomtam ahci-ra olyan, mintha olvasná a S.M.A.R.T.-ot csak csont üres lenne, ez az egy figyelmeztetés van, de se spin retry-n se semmi máson semmi hogy most az mennyi, semmi grafikon ha ráállok az értékre. Ez a program is csak arra jó, hogy idegesítsen Szarnak tettem fel :DDD Most itt böki a csőröm. Jó kis program, imádom meg minden, csomószor hasznos, ha más gépét nézem, de itthon nem szeressem, ha nem vízszintes az a csík.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák