Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • psyho85

    aktív tag

    válasz time87 #13 üzenetére

    Hú, a PM5 jó kérdés, egy kondenzátort biztosan, de ennyi idő távlatából már nem emlékszem. Most aki közelebbi cimbi és biztosan megcsináltatta már váltott NS-10 + Bryston 4B kombóra. Mondjuk az Apogee Symphony mellé már lehet is ilyet tenni. :D Ő is vesz Genelecet, mert a munkákat nem lehet az NS-10-en mutogatni az ügyfeleknek, mert "nem szól jól", arra kell egy 8030. :)

    Hit Space nekem kicsit visszás. Sellyei anno jókat mondott a 8030-ra, aztán váltott NS-10 + Brystonra, akkor hirtelen az egyik ZBH-ban azt nyilatkozta a 8030-ra hogy "elmegy". Aztán amióta váltott ATC-re azóta meg az NS-10 a "nép hangfala"... Az ATC brutál jó, de az ára is. :)

    Az XM-7-re nem tudok mit mondani, nem hallottam még (sőt még csak nem is láttam eddig). Talán a hangszóró egyezik a PM-5-el, de a doboz kialakítása teljesen más, meg passzív is a ládika.

    A peremezésre szerintem ha körbekérdezel itt a fórumon szerintem gyorsan kapsz jó szakira ajánlatot.

    Szíjjelbarbárkodni azért nem olyan egyszerű ha figyel az ember és kettőnél több agysejtet állít rá a feladatra. Meg persze utánanéz, utánakérdez.

    Azért az az 50x50x50-es doboz kemény. :DDD Nem apróztad el, annyi szent. Végül is mehet bele egy 18"-os hangszóró és mélynyomónak még jó lesz partiba. :D

    [ Szerkesztve ]

    Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

Új hozzászólás Aktív témák